| BuffaloSoldier a întrebat:

Am o intrebare. De ce cand fumez ma ametesc? Am si niste prieteni care patesc la fel.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

O intrebare mai buna ar fi,, de ce fumezi?" Chiar esti atat de... incat sa te dai dupa ceilalti? sa faci ceea ce fac si prietenii tai? Cine iti conduce tie viata? Ei sau tu? Lasa-te de fumat daca nu mai vrei sa ai aceste stari de ameteala. O zi buna!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil tigarile sunt prea tari pentru tine, ori esti inca la inceput si nu e obisnuit organismul, ori deja cumva ai ajuns intr-o stare de anemie din cauza tigarilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E modalitatea organismului tau sa iti spuna ca nu ii place otrava

| Deaad a răspuns:

Eu ametesc doar atunci cand nu am mai fumat de mult timp.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Pentru ca sangele e otravit de nicotina. Pentru ca afecteaza si vasele de sange. Tine de neurologie dar si de cardiologie. Mai bine renunta. Organismul tau iti da semnale ca nu ii este bine.