| KindKid17 a întrebat:

De ce in poze, am gura stramba parca? Adica chiar pare stramba. De ce oare? Asa urata e si in realitate?!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poza arata realitatea din acel moment. Poate, cand ai facut poza, tineai gura mai stramba.

| LoveSleep a răspuns:

Nicidecum, aparatul e de vină.

| JackR a răspuns:

Din poza de profil, asa se pare. Fuge putin spre stanga.