| cataalecs96 a întrebat:

De ce ma doare spate; e si piciorele? ce tratament as putea urama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Casandra a răspuns:

Din moment ce te doare spatele SI picioarele, e clar ca ai probleme cu nervul sciatic.
Pt aceasta problema se recomanda cateva sedinte de masaj.

3 răspunsuri:
| alinutza92r a răspuns:

Ar fi mai bine sa consulti medicul

| LifeInPink a răspuns:

Depinde, poati avea reumatism (depinde cati ani ai.dar exista si la varste fragede ), poti avea lipsa de calciu, poti fii in crestere si de asta te dor, te-ai lovit sau mai stiu eu ce. Daca vrei sa afli cu exactitate cauza, du-te la doctor, si iti va spunde exact

| NOKIA234 a răspuns:

Fa-ti masaj pe spate si pentru picioare sa-ti faci dus cu apa rece sau spalati picioarele si dati cu ulei de masline si o sa ai picioare fine esti fata nu?