| allessinnio a întrebat:

De ce mereu dupa ce tușesc raman fara aer si trebuie sa ma chinui sa respir?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i asta unui medic, nu pe TPU.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ai covid, o infectie sau boala de plamani.
Mergi la medic sa ti se faca o radiografie la plamani si alte investigatii medicale.
Sanatate multa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te va ajuta un medic dupa un consult.
Nu te vor ajuta tratamentele dupa ureche de pe TPU insa.

| adryang78 a răspuns:

Nu aici o să găsești un răspuns competent, ci la medic. E posibil să ai o formă de astm, sau probleme la plămâni, sau pe căile respiratorii. Pot fi mai multe cauze, dar numai medicul îți poate pune diagnosticul și îți poate prescrie tratamentul corect.

| korina99 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un tratament.
daca nu vrei medicamente incearca ceva naturist, homeopat:
tratament homeopat
https://www.mediculmeu.com/......meopat.php