| alin322 a întrebat:

Imi vine sa tusesc si cateodata tusesc cand respir. Ce sa fie? Si simt rece in gat cand respir. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar la medic de ce nu-ți vine să te duci?
Ai nevoie de un consult medical.
Sănătate!
Pa, pa.

| wannabeyourlover a răspuns:

Cel mai probabil ai ori o infectie, ori o alergie la schimbarile de temperatura, ca si mine. Dar cel mai bine du-te la doctor sa te consulte, asa vei fi 100% sigur!

| alin322 explică:

Eu am si o rinita vasomotorie.

| eduardo122 a răspuns:

Iti vine sa tusesti si dupa te ineci de exemplu? Sau cum?, si daca tusesti de mai multe ori o data nu o singura data e mai grav. De exemplu eu faceam asa cand aveam pneumonie.Du-te la un medic eventual ORL.