| Bodychip1979 a întrebat:

De ce mi-au dat nolicin dupa operatia la inima adica ablatie? Din cate stiu nolicinul este pentru infectii urinare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca probabil ca ai fost cateterizat pentru operatie si stiu ei ca rata de infectie urinara in spitalul respectiv e mare.

| oz_1736 a răspuns:

Tratamentul este preventiv. Dar daca ai avut sonda urinara, chiar trebuie sa le iei

| Teo29 a răspuns:

Intreaba medicul care ti l-a prescris.