| Th3AbSinTh3 a întrebat:

De ce mi se face foarte rau daca nu mananc la timp?
Adica incepe sa ma doara stomacul si dupa imi e foarte greu sa mananc, imi vine sa vars si ma simt ametit...

Incerc sa mananc la timp, dar cateodata ma trezesc dimineata deja cu aceasta senzatie sau aman putin in timpul zilei si dupa cu greu mananc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kanajambe69 a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic. Este posibil sa ai o mica problema cu stomacul.

| Ada78 a răspuns:

Si eu am aceasta problema. Dar daca imediat dupa ce ai aceasta senzatie bei apa nu te va mai durea asa de tare. Dupa ce mananci nu te va mai durea delocwinking