| Anonimow a întrebat:

De ce mi se intampla mai mereu sa ma simt asa salbit de nici nu pot sa strang punmu? Ce trebuie sa fac sa scap de aceste slabiciuni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Sigur ai anemie. Ai nevoie de fier si de calciu pe care le poti lua din mancare. De asemenea, nu ti-ar strica niste vitamine si niste zinc. Poti sa cumperi de la farmacie niste suplimente de vitamine, calciu, zinc, etc.Eu spre exemplu am luat Cetebe C. Sanatate!

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pai nu stim de la ce este asa, trebuie sa aflii cauza, iti recomand analize la sange prima data pentru a vedea ce anume iti lipseste.

| stoica1 a răspuns:

Nu cred ca ai nimic e de la sine si mie mi se maii intamla cand stau in pat sau dupa ce m-am trezit sa nu am forta sa strang pumnul. Chiar luna trecuta mi-am facut analizele la sange si nu am nimic.

| TumblrAddict a răspuns:

Eu zic ca e de la lipsa de calciu sau alimentatie nesanatoasa, dar cum nu sunt doctor nu pot stiihappy
Poti merge la un control happy

| razvanalexandru98 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un doctor, nu te lua dupa raspunsurile de aici happy