| facpipi a întrebat:

Salut, am fost grasi si am mai salbit, si inaltat. Dar am ramas cu burta. Cum pot sa scap de ea?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ce intrebare de birjar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai slabit indeajuns!

Răspuns utilizator avertizat
| ThatGirl19 a răspuns:

Alearga, mananca sanatos, fa sport! Bafta!

| sorinfdr a răspuns:

Gasesi de cumparat un fel de banda, centura ce o infasori in jurul burtii si transpiri dar ca sa maresti efectul alearga in timp ce o porti sau fa abdomene

| kNaFy a răspuns:

Nai slabit corect... nu trebuie doar sa te infometezi /sa ti regimuri... trebuie sa faci si sport in timpul acela Fa sport poate o sa reusesti BFT ori cumwinking

| pufoghost a răspuns:

Fa sala in fiecare zi si eu fac la fel