| username2468 a întrebat:

De ce nu am sfârcurile ieșite și le am umflate? Seamănă cu niște mingiuțe mici, așa îs ele, rotunde ceea ce mie nu îmi place deloc sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Desi suna ciudat, ai face bine sa ne trimiti o poza... ca pe unii ne lasa imaginatia big grin laughingwinking
Depinde de varsta, apropo.

| Cksihja a răspuns:

Nu sunt în erecție.

| ValentinGabi a răspuns:

Diferă de la persoană la persoană sfârcurile, poate cu timpul o să-ți iasă puțin acolo.

| AureliusTPU a răspuns:

Asta se formeaza cu varsta.