| traficanta a întrebat:

De ce prima oara cand m`am urcat pe cantar imi arata 52 si cand m`am urcat a doua oara ( tot in aceeasi zi, dupa cateva minute ) imi arata 55, 8?laughing Eus tiu ca aveam 52 ca m`am cantarit la doctor dar de ce imi arata asa?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai cantar digital, sa stii ca e foarte sensibil. Trebuie sa il pui intotdeauna in acelasi loc cand te cantaresti, podeaua nu este dreapta si el arata variatii de greutate.

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da asa mi s-a intamplat mie saptamana trecuta am pus cantarul pe mocheta aveam 56 de kg laughing ma gandeam "cand naiba am pus pe mine atata" si cand l-am pus pe parchet aveam 54 laughing Ca sa ma asigur ca am 54 l-am reglat si atat a ost rezultatul final.

Se deregleaza nebunul `laughing

| Raluca1724 a răspuns:

Şi eu am păţit odată aşa. Poate are defecte cântarul, sau nu l-ai fixat bine. Dacă are ceva cu bateriile trebuie să-ţi cumperi altul.
Raluca

| usernamebpla a răspuns:

Probabil cai defect cantarul, stai linistit nu cred ca ai greutate variabila laughing (din minut in minut laughing)

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Ptk, cantarul este striccat.laughinglaughingIati unul new.
Te pup...:*:*
Am patit si eu' asa pe bune nu glumesc regleaza cantarul...

| ◕‿◕ a răspuns:

Nu este bun cantarul, trebuie reglat sau are nevoie de alte baterii sau nu l-ai pus pe un loc dreptwinking

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Poate are defect? si mie asa e, asa sunt cantari, cantari digitali sunt si mai :-s cum sa zic defecti laughingwinking

| Bellaconcavella a răspuns:

E stricat cantarulhappy