| Cami11 a întrebat:

De ce se umfla piciorul de la genunchi spre talpa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Se intampla atunci cand muschii sunt in stare de contractie mai mult timp, mai ales la statul in picioare.Trebuie masata talpa.

| ElenaSA a răspuns:

Mergi la medic. Poate te-ai lovit sa ai o problema reumatica sau renala. Dar nu mergem cu presupusul. Medicul stie sigur.

| SimonaCristina a răspuns:

Retentie salina, deci retii sare in tesuturi.

| Manu_Ungureanu_1985 a răspuns:

Pentru ca te-ai lovit!^_^

| Cami11 explică:

Dar nu mai la un picior mi s-a umflat puțin pulpa si eu nu pun sare in mancare