| R0CA19 a întrebat:

De ce simt intepaturi peste tot pe muschii intercostali in special in zona inimii? Pot fi dureri asociate depresiei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mymed a răspuns:

Mymed.ro/durere-piept-toracica-anterioara.html

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mergi la medicul de familie să îți dea trimiteri la medici specialiști!

| R0CA19 explică (pentru MMihai):

Medicul meu de familie ma sperie laughing

| MMihai a răspuns (pentru R0CA19):

Mută - te atunci, la alt medic de familie!

| R0CA19 explică (pentru MMihai):

La cat de des ma duc eu la medicul de familie nu-i nevoie, dar cand ma intreaba ceva si raspund cu ceva ce... sa zicem ca nu-i convine [sau nu-i sanatos etc] ma intreaba "CUUUMMMM?" si are o voca groasa. I don't want to see laughing Dar ca medic e bun