| SabouBogdan a întrebat:

Salut!
Am 17 ani si de ceva timp am dureri in zona inimii. Ințepături, senzatia de incalzire etc.
Ce as putea face? Sa vad daca am vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si te va trimite acolo unde trebuie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mergi la medic.

| ReddY25 a răspuns:

Vizitează medicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa ai tensiunrea marita, sfatul meu ar fi sa faci o vizita la medic sau eventual un EKG, daca problema persista si nu trece