| rafaelraffi a întrebat:

De ce unele fete au degetul din mijloc stramb la varf?laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Sindromul frecarii compulsive a margelei

| kevincube a răspuns:

2 posibilităţi:
-au supt pe el când erau mici, astfel deformându-se
-degeţica foarte des şi e normal să se deformeze cu timpul

| YeonPark a răspuns:

Din cauza scrisului!

| Vrg_Lau_2000 a răspuns:

Penruca probabil as asau nascut