| porcarumadalina a întrebat:

De ce uneori cand imi ating clitorisul ma doare, cand dau pielea aia de pe el, e rosu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Posibil o infectie sau o iritatie din diferite motive. Ai grija la igiena in primul rand, iar mai apoi, cand il mai atingi e indicata si putina lubrifiere, altfel il iriti si doare.

| porcarumadalina explică (pentru CuriousStuff):

Azi m-am uitat mai atent si sus din clitoris la labia stinga, sus aici la clitoris, ea e rosie

| CuriousStuff a răspuns (pentru porcarumadalina):

Primul meu raspuns e inca valabil. Grija la igiena si control medical ginecologic pentru a vedea daca e cazul de tratament sau nu.

| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil te... prea des si ai infectie sau o iritatie, iti recomand sa vorbesti cu parinti tai sau sa contactezi medicul de familie