| Ramona45 a întrebat:

De ceva timp am dureri groaznice de cap de dimineața pana seara, amețeli dar și vederi încețoșate. Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Sa nu ai vreo cădere majoră de calciu.
Ia ceva calmante pe parcursul a câtorva zile si daca reactiile continuă iti sugerez sa cauti un medic.

Multa sanatate!

| Ramona45 explică (pentru kar1GaNNN):

Iau calciu însă tot asa ma simt.

| AndreiCZM a răspuns:

Du-te la doctor. Cel mai probabil vei face meningita si este recomandat sa mergi la doctor pentru a te trata pentru ca altfel o sa persiste durerea si eventual mori de durere.
Am trecut prin asta si nu mai am nimic.