| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp ma doare in partea stanga sub coasta nu ma doare mereu si durerea nu este una insuportabila dar as vrea sa stiu daca e ceva grav, cred ca sunt si balonata sau mi se pare mie ca abdomenul meu nu mai este asa plat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Putem da mana. :/

| Pitic a răspuns (pentru JustmeV):

?

| JustmeV a răspuns (pentru Pitic):

Adica si eu am aceeasi problema.

| Pitic a răspuns (pentru JustmeV):

Sper sa gasim un raspuns bun