| Madelina a întrebat:

De ceva timp ma doare sub coaste in partea stanga eu cred ca sunt plamani pentru ca fumez dar cineva mi-a spus ca este de la evort e o durere sacaitoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Acelea sunt dureri de stomac,s'ar putea sa ai gastrita,sau aciditate crescuta, principala cauza este fumatul, du'te la doctor pentru a'ti prescrie medicamente

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dicarbocalm

| Kyuubimon a răspuns:

N-ar trebui sa fumezi, mai ales dupa ce ai facut un avort.O sa ai mai tarziu probleme cu inima, plamanii si stomacul.Incearca sa bei in fiecare zi ceaiuri naturale si lasa-te de fumat.

| Madelina explică:

Da nu am avut nici un avort laughing