| rareslord123 a întrebat:

am o durere in partea stanga pe langa plamani si coaste.Nu este o durere puternica si nu ma doare tot timpu, mentionez ca sunt un fumator dar nu inrait.Ce ar putea fi? DAU FundaVot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bogdanp a răspuns:

Si eu sunt fumator, 7-8 tigari pe zi! Intr-adevar uneori resimt si eu durerea, tot asa in partea stanga in special cand trag aer si noaptea.Din cate mi s-a spus nu tigarile fac asta ci frigul, cred ca e o Nevralgie intercostala!big grin

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Rareş nu e de jucat, du-te cât de repede poţi la un doctor dacă durerea persistă sper să nu ai nimic şi să fii sănătos.
O zi minunată.

Răspuns utilizator avertizat
| Moonlight123 a răspuns:

Depinde de cat timp o ai, exista posibilitatea sa fie doar un junghi care va trece in cateva zile sau poate fi ceva mai serios.Depinde de mai multi factori.