| ekkk a întrebat:

De ceva timp mi se tot infuna plamani,cand eram mic am avut inceput de astm si de vreo o luna de obicei doar doar seara inainte sa ma pun sa dorm mi se infuna plamani si respir greu am fost la farmacie si au zis ca am alergie pentru ca ma putina egrasie in camera, eu mai si fumez de vreun an, am luat ce i-au dat si tot nu prea se vad rezultatele
mai e cineva care a patit ca mine sau care sa stie de ce am asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ada78 a răspuns:

Du-te la un doctor si lasate de fumat.Sa iei medicamentele recomandate.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Stiai ca ai probleme cu plamanii si te-ai luat si de fumat. De ce mai ceri sfaturi daca singur iti strici sanatatea? Du-te la doctor si sigur iti va recomanda sa te lasi de tigari. Daca vei avea puterea sa recunosti.