| AcTy a întrebat:

De ceva vreme scaunele mele sunt medii, adica nu foarte apoase nici foarte tari, exista cateva zile in care fac scaun mai tare apoi mai moale, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce mananci si cat mananci. Ce e greu sa intelegi?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si care i întrebarea?

| AcTy explică (pentru BuBBlesykeSs):

Daca e normal sau nu.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AcTy):

Da, depinde ce mănânci

| AcTy explică (pentru BuBBlesykeSs):

De exemplu dimineata 2 cani cafea cu lapte, la pranz 250g cartofi prajiti, 100g carne, 100g vine, 100 g maine, si seara 1000ml de bere

| JulyDreams a răspuns (pentru AcTy):

Deci mananci o data pe zi, la pranz. In rest lichide.
E ciudat ca inca mai ai scaune laughing Nu te-ai gandit sa ai macar 2 mese/zi si o gustare? Cel mai bine 3 mese/zi cu proteina animala, carbo complecsi, legume, fructe.