| bloodandpride a întrebat:

De curiozitate, la ce te ajuta mai exact proteinele si cum functioneaza ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Te ajuta la dezvoltare in inaltime si iti mentin corpul sanatos.

| bloodandpride explică (pentru kzd):

Ma refer la suplimente

| Arkhasas a răspuns:

La buna funcţionare a organismului.
Şi la dezvoltare.
Mânânci zilnic proteine din mâncare.