| DonMecanico a întrebat:

De dimineata m-am trezit cu niste pete/ bube asa mici rosii. si imi da mancarimi sa ma scarpin :)), nici pana la ora asta nu mi-ai trecut, sa fie oare doar o iritatie? totusi trebuia sa imi treaca pana acum zic eu... voi ce parere aveti?

Poza - http://i64.tinypic.com/25slswl.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Urit de tot. Asa ceva nu are cum sa-ti treaca. Miine la prima ora, urgent la medic!