| ioneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

m-am trezit azi dimineata la 5 ca aveam mancarimi in zona gurii.nu am luat in considerare si acum cand m-am trezit am observat ca am niste bubite mici in zona mustatii mai mult ca nu am cum sa descriu.laughing si mi-e teama ca nu stiu de la ce pot fii sad ma si mananca si eu sunt mai sperioasa de fel...m-am dat cu o crema si sper sa-mi treaca dar ma scarpin in continuu si stau numai in oglinda.sad

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Ori ai facut alergie ori pojar, varicela, varsat de vant.zic sa dai o fuga pana la farmacie ca sa fii sigura ca nu ai nimic :*

2 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Intai linisteste-te pune niste comprese cu apa sau spirt(putin). daca e doar ca un fel de iritatie pune niste iaurt peste.
Probabil ai stat cu fata pe ceva cu microbi, daca nu iti trece pana diseara du-te la farmacie si intreaba ce ar putea fi.
Bafta happy

| ioneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee explică (pentru ValentinnaV):

Acum vad ca mi-a aparut si o pata rosie pe obrazul stang sad