| Scorbut a întrebat:

De doua zile a inceput sa ma doara gatul pe partea dreapta. Din spatele urechii pana la umar. Poate fi ceva grav?thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ori îi un cârcel, ori ai stat rău cumva cu gâtul.
Încearcă un masaj.
Te pup!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti s-a rasucit un muschi. Fa un masaj usor.

| elis1999 a răspuns:

SAL: poate ai dormit sucit dac nu atunci du-te la un medic sate consulte poate fi ceva rau, fund te pup si bafta.