| Girly97 a întrebat:

De vreo doua-trei zile ma doare gatul dar sa stiti ca nu ma durea ca inainte cand eram racita ci ma doare doar partea dreapta, nu si cea stanga. Mi se pare foarte ciudat si ma gandesc sa ma duc maine la medicul ORL-ist. Voi ce credeti? Poate fi grav? Pana cand ma duc maine mai iau cateva pastilute de Septolete Omni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca strepsils intensiv 3-4 pe zi, mie asa imi trece durerea de gat.