| Lalaloveu a întrebat:

De dimineata m-am trezit cu o durere mica de umar. (umarul drept)Acuma, pe la 1 a inceput sa ma doara rau de tot. Nu e chiar umarul, ci in spatele umarului cumva un pic pe gat in partea dreapta. Nu stiu de la ce e. Azi noapte am dormit cu geamul rabatat. Se poate sa fie din aceasta cauza? Sa ma fi tras curentul? Va rog ajutor! Mentionez ca am 12 ani

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa nu stai in curent.
O zi frumoasa.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Probabil este şi din cauza curentului, dar poate ai dormit într-o poziţie incomodă.
Încearcă să mişti puţin spatele şi umărul, spune-le părinţilor! happy