| CzR22 a întrebat:

De ieri a inceput sa ma doare putin burta.Astazi cand am mers la scoala am fost bine, cand am venit acasa a inceput iarasi sa ma doara burta nu foarte tare si mi-a fost si putin rau.Sunt si putin constipat credeti ca din cauza asta? Sau poate am viermi? Ma tot agit deageaba. Ce credeti? Si daca s-ar putea si un tratament

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florin08 a răspuns:

1.Tra tratament nu iti dam noi ci doctorul
2.Ar fi mai bine sa consulti un doctor in probleme de sanatate ca asa oricine de pe acest site iti poate spune un tratament aiurea care iti face rau.

1 răspuns:
| Agnes00 a răspuns:

Daca nu ai mai facut si anume treaba mare de mai multe zile, poti face ocluzie intestinala, de la asta doare destul de tare burta. Poate nu e cazul.