| Anonimatttt a întrebat:

Dau funda.
am mers ieri cam 30 minute pe jos si cand am ajuns acasa a inceput sa ma doara piciorul stang.de la glezna in jos.cand calc pe el ma doare foarte tare... aveti idee ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| yomi666_2736 a răspuns:

Poate te-ai accidentat odata si cand leai fortat a inceput sa te doara am patit-o si eu stai linistita daca vei merge mai mult te vei obisnui si nu te va mai durea

2 răspunsuri:
| Kittyyo a răspuns:

Cred ca ti-ai sucit piciorulhappy Am patit si eu asa ceva

| danandrey a răspuns:

Ori nu te-ai obisnuit cu mersul pe jos sau tiai sucit piciorul o sati treaca