| Andaa199 a întrebat:

De ieri am aflat ca trebuie sa port ochelari straight face. Si as vrea ca din decembrie sa imi cumpar si lentile. Stie cineva ce pret au cele mai scumpe?
Fundita pentru cel mai bun raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu depaseste 300 ron.
Te pup!

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu iti recomand lentile de contact crede-ma nu sunt bune.

| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai doar miopie, fara alte complicatii, cele mai scumpe costa undeva in jur de 250-300 RON si una dintre firmele bune este Pure Vision.

| Carmen100 a răspuns:

Depinde de ce lentile iti trebuiesc. Eu pe ale mele am dat 450 lei pentru ca imi fuge ochiul, pot sa fie si mai scumpe, sau mai ieftine, depinde. happy

| MisFit20 a răspuns:

Nu sunt mai scumpe ca ochelarii, dar daca vrei ceva mai bun sigur te ajunge mai scump sunt in jur de 200-400 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| R0CA19 a răspuns:

Hey, eu am miopie si astigmatism, si am dat pe lentile [cu antireflex] 200 de lei in total happy