| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

De la Bichon Frise se poate lua chist hidatic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la orice caine care nu este deparazitat regulat.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! În princiăiu, de la orice câine poţi lua chistul hidatic, nu contează rasa. E important să fie deparazitat periodic şi vaccinat la timp.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/