| TipulAnonim a întrebat:

De la cate tigari imi afecteaza plamani? sunt minor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar si o tigara face rau, cu cat mai multe cu atat raul mai mare

| Felys a răspuns:

De la prima, pentru ca daca este prima cu siguranta va mai fi si a doua si a 3a, si a 30 si 3a, si tot asa, deci de la bun inceput iti vei baga otrava in corp

| Madayna a răspuns:

De la prima tigare, ar fi bine sa te opresti pana nu devii dependent.

| giony54 a răspuns:

De la una, este bine sa te lasi acum daca vrei sa ai o viata sanatoasa si fara suferinta.Mesrgi intr-un spital de TBC si vezi ce este suferinta.

| firstboy a răspuns:

Ai facut o mare greseala, aii tai nu ti-au spus ca nu e bine?
stai departe de asa ceva, este in joc viata ta
TU iti faci VIATA buna sau REA.sad

| TipulAnonim explică (pentru firstboy):

Crezi ca de la 100 de tigari imi afecteaza plamani mult? sau putin?

| dryft3r a răspuns:

Chiar si una! Depinde cat de mult iti sunt afectati pana acum.