| anonimi74739273827294 a întrebat:

De la ce magazine poate fi cumpărat uleiul de ricin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazine naturiste sau farmacii

3 răspunsuri:
| anonimi74739273827294 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc, oare il pot găsi și la farmaciile din mall-uri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimi74739273827294):

Sincer nu stiu exact ce au acolo, dar ma gandesc ca daca e in mall ar trebui sa aiba din toate. Daca nu, uite aici, https://www.drmax.ro/ulei-de-ricin-100ml-solaris
Un drMax trebuie sa ai undeva in zona, sper. Adica in oras la mine sunt destul de multe.
Poti face comanda in farmacie si parca nu platesti transport.