| Nico632 a întrebat:

De la fier scăzut (anemie) poți să ai dureri de cap mult timp?
De aproape 3 săptămâni ma doare groaznic am fost la medic dar nu mi s-a spus că poate fi o răceală puternică dar nu am alte simptome decât amețeli si dureri tot capul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

De la anemie poti avea si alte probleme mai grave, deci rezolv-o rapid: ficat de pasare, verdeturi + tot ceea ce a scris: "ZenoDinCitium" mai sus! Aer curat, lichide suficiente si chef de viatawinking Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți avea desigur. Consuma sfecla și urzici, suc de sfeclă spanac și o sa îți revii daca ai anemie feripriva.