| BigLike a întrebat:

De la un timp am observat ca trebuie sa merg mult mai des la toaleta decat inainte, gen pe zi minim 2 ori si nu pentru a urina. De asemenea ma ‘necajeste’ stomacul in permanenta gen stiu ca suna stupid insa e ca si cum ar fi o lupta la mine in stomac. Si aceasta cauzeaza vanturi stiu ca este normal sa ai gaze insa de ceva vreme eu am prea multe gen constant. Inca nu am reusit sa depistez de la ce am acestea. Ce parere aveti? Rog pe cei lipsisti de neuroni sa nu se oboseasca sa faca misto mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Si eu am patit acelasi lucru cu putin timp in urma si am fost la un medic internist. Du-te si tu si vezi ce-ti spune! Medicul este cel mai in masura sa-ti spuna ce ai si sa-ti dea, eventual, un tratament. Multa sanatate iti doresc, si numai bine! Pa!

| Krax256 a răspuns:

Stii, asa o schimbare de alimentatie gen frunze laptuca. Suna bine?