| byanka14 a întrebat:

De mica am avut un fel de pungi sub ochi care acum mi s-au accentuat, dar nu stiu... un fel de pungi sau cearcane, nu am viermi intestinali sau ceva de genul si nici de la somn nu e, nu vreau sa imi spuneti sa mi acopar ochii cu castraveti pentru ca nu a mers...Va rog, pe deasupra s-ar putea sa mi pun si ochelri si nici nu va imaginati cum mi-ar sta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| calubalan a răspuns:

Treci peste acest complex de personalitate si transformati defectul intr-o calitate! incearca sa ai incredere mai multa in tine. Cel ce te iubeste si te apreciaza o va face si cu si "cu fara" pungi. Succes in continuare.

1 răspuns:
| byanka14 explică:

Iti multumes si scuza greselile de ortografie...dar...nu prea stiu daca pot trece asa usor caci sunt foarte urate.Arat ca si o vrajitoare.