| ciresepeetno a întrebat:

De o saptamana am o durere ingrozitoare de genunchi. Ce tratament imi puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Eu as zice sa te duci la doctor, sa vada ce ai si sa-ti prescrie el un tratament.

Sper sa iti fie de folos raspunsul meu. happy

2 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Iti recomand o crema eficienta http://forever-aloe-vera.eu/produs/511

| lila36 a răspuns:

Date cu niste crema de picioare la locul durerii