| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara apa oxigenata peste 3%?

Va rog nu mai imi raspundeti daca nu stiti, la farmacie are numai 3%. Daca stiti voi o farmacie cu mai mult de 3%, va rog sa imi spuneti la care.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

De la orice farmacie.

| Corina a răspuns:

Nu stiu de ce insisti sa te decolorezi cu apa oxiganata. Pentru a-ti decolara parul poti sa folosesti si Gerocossen pudra decoloranta si emulsie oxidanta cu o concentratie de 12%. Se gasesc la supermarket si costa in jur de 10 lei max.

| ines a răspuns:

Buna poti cumpara pastile Perogen si cred ca e mai tare le dizolvi an apa si iese apa oxigenata

| laura_9178 a răspuns:

Nu mai radeti ca radeti degeaba.la farmacie se gaste DOAR concentratie 3%. peste nu. nici eu nu stiu de unde se gaseste.sorry :-(

| Artemis a răspuns:

Farmacie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corina, raspunsul tau este unul stupid. Nu am mentionat pentru ce imi trebuie apa oxigenata. In caz ca nu stiai, aceasta are mai multe intrebuintari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De nicaieri. apa oxigenata peste trei la suta poate fi considerata material cu intrebuintari speciale si tratata ca atare. iti trebuie chia licenta sa o manipulezi. in final dar nu in ultimul rand, daca chiar gasesti pe cineva sa iti dea sau sa iti prepare, iti recomand sa nu te joci cu ea ca produce arsuri grave

| kidulinha a răspuns:

De la farmacie.laughing