| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara efedrina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

De la farmacie, numai pe baza de prescriptie medicala.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De la orice farmacie...

| Stallone a răspuns (pentru Azµre):

Sa mori tu...

| Stallone a răspuns (pentru Azµre):

Dupa cum vezi nu e la ORICE farmacie. Nu ma oboseam sa intreb aici fara sa caut la vreo 2-3 farmacii din cartier.

Si "dată" viitoare ori raspunzi cum trebuie din prima ori nu te mai baga degeaba.

| Azµre a răspuns (pentru Stallone):

Copile dacă te interesai găseai. Sunt atâtea farmacii în atâtea orașe chiar dacă nu găsești se poate face pe comandă. Înteresează-te înainte să vii să întrebi.
Ai o boală anume ai de unde să iei rețetă pentru așa ceva. Dacă tu vrei să iei pentru masa musculară nu e tocmai ușor de procurat.

| Stallone a răspuns (pentru Azµre):

Copil? laughing Tu nu ai mai mult de 12 ani si ma faci pe mine copil. Hai ignor si jetwinking