| MLak a întrebat:

Se poate face rost in Romania de ECA stack? Efedrina sau efedra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Fara reteta nu poti face rost in mod legal. De pe piata neagra sau de pe site-uri obscure de pe net nu ai garantia ca nu vei cumpara ceva contrafacut... Dar totusi, pentru ce ai nevoie de asa ceva?

4 răspunsuri:
| marcous a răspuns:

Efedrina este considerata stupefiant si nu se elibereaza fara prescriptie medicala.

| klimassan a răspuns:

Pai cauta pe net ca sigur gasesti

| MLak explică (pentru klimassan):

Bravo, super raspuns.

| klimassan a răspuns:

Mai e o posibilitate ca doctorul sa iti dea o reteta valabina si in lta tara din europa si poti lua