| roland2948 a întrebat:

De unde se poate cumpara sau face rost de efedrina in afara de farmacie? Nu am de unde sa fac rost de reteta pentru ea.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar la farmacie. Cu retetă.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Efedrina este drog de rism, precursor de droguri de mare risc interzisa prin lege in mai toata lumea. La noi e penal, in unele locuri se lasa cu pedeapsa capitala. Gasesti numai la traficantii de droguri. Calatorie sprancenata!

| danutzu96 a răspuns:

De ce crezi ca farmacisti nu o da? Pt ca e periculoasa! Tu vrei sa o folosesti la slabit presupun, as zice sa incerci o alta metoda pentru ca efedrina te poate baga in spital. Daca faci rost de ea nu incerca combinatii! Cea mai populara combinatie este efedrina-cafeina-aspirina care este uneori mortala.

| roland2948 explică (pentru danutzu96):

Tocmai pentru ECA stack as avea nevoie.Pana la urma am sa folosesc clenbuterolul.