| UnMareProst a întrebat:

De unde pot cumpara otrava/somnifere/pastile puternice pentru inima? Fara prescriptii medicale daca se poate pentru ultimele 2.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Otrava pentru sobolani de la magazin sau de pe net, pastile poti sa cumperi de la farmacie.

| 1DeadMemories a răspuns:

Ti-e frica sa te tai cu lama?laughing)
Ti se potriveste nick-ul "UnMareProst"

| UnMareProst explică (pentru 1DeadMemories):

Stai linistit, nu ma atinge rautatea.

| col a răspuns:

Diazepam si Sanax sunt 2 somnifere puternice si nu se iau cu reteta, cat despre otrava o poti folosi pe cea pentru sobolani si pastilele de inima se iau cu reteta. Vrei sa te omori? laughing))