| Mircea95112 a întrebat:

De vreo 1 an mi-a aparut o buba pe scrot, careia nu i-am dat atentia si in timp a tot crescut. Sunt virgin deci nu a aparut prin transmitere sexuala. Nu stiu despre ce e vorba, nu ma mananca, nu ma ustura, doar este foarte inestetica. Daca stie cineva cum as putea s-o tratez sau ce-as putea face in legatura cu ea as aprecia foarte mult!

Sper sa nu deranjeze pe nimeni, am pus o poza sa se vada mai clar despre ce e vorba. http://imgur.com/8wo6bsr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Par a fi mai multe, unele sunt mici, cel mai bine viziteaza un medic! Nu e obligatoriu sa iei ceva prin transmitere sexuala.