| thetiger2121 a întrebat:

Buna ziua TPU. Ieri seara am fost singura acasa cu prietenul meu si ca in orice relatie de lunga durata am inceput "sa ne jucam" pana in momentul in care am inceput sa ne atingem organele genitale. Am 18 ani si sunt virgina si ma intrebam daca ar exista sansa sa raman gravida chiar daca el nu si-a dat drumul in mine, nu am avut un contact sexual, ci doar ne-am atins organele genitale. Nu sunt sigura daca el a avut lichid preejeculator pe penis, sunt ingrijorata din cauza aceasta, astept raspunsuri cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Poţi rămâne însărcinată doar dacă el ejaculează în vaginul tău sau dacă lichidul spermatic pătrunde în zona organelor tale genitale.
Documentează-te mai mult înainte de a face acest prim pas pentru a nu avea surprize neplăcute mai târziu.
O zi bună!

17 răspunsuri:
| timeea7 a răspuns:

Si zici ca ai 18 ani? Ma indoiesc...

| Azµre a răspuns:

La 18 ani deja ești idioată, virgină la minte.

| BlakeLively a răspuns (pentru Azµre):

Tare asta! laughing

| RoxanaIonela a răspuns (pentru Azµre):

Rau de tot...laughing)))))) degeba are 18 ani

| thetiger2121 explică (pentru RoxanaIonela):

Daca tu sari din floare in floare este problema ta

| ywar a răspuns:

Ultima data cand am citit eu in almanahe o femeie putea ramane gravida doar in urma unui contact sexual neprotejat cu partener de sex masculin. Daca "isi da drumu in ea" - ce naiba mai inseamna asta?, parca s-ar parasuta de pe bloc atunci dansa poate ramane insarcinata.
In cazul tau draguta cine, cum "si-a dat drumu' in tine"?
Stai linistita, incepe scoala luni te asteapta batalii importante! Nu iti consuma resursele pe tampenii.

| Danysan a răspuns:

Stai linistita si nu te lua dupa lume.Multi te critica dar si ei poate tot asa au facut la prima experienta sexuala.Pe viitor Fi mai atenta si i-ati un par pentru animal in cazu in care nu vine cu prezervativ.:-p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica vi le-ati atins, te-a penetrat sau nu?

| thetiger2121 explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru thetiger2121):

Daca nu te-a penetrat nici insarcinata nu estiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BlakeLively a răspuns:

Pastreaza-ti energia si mintea (pe care o mai ai) pentru prima zi de scoala. Chill!

| Azµre a răspuns (pentru BlakeLively):

H ah ah ah ha rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlakeLively):

Bahahaha rolling on the floor laughing)))

| BlakeLively a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Cee-i ma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlakeLively):

Ti-am mai zis, pur si simplu imi plac raspunsurile de genul asta laughing
Isi fac efectul mai bine decat o injuratura, iar pe deasupra iti mai trebuie si creier ca sa intelegi laughing

| MissJJ a răspuns:

Nu esti gravida, mai informeaza-te inainte sa faci sex ca esti pe langa cu subiectul.