| M21 a întrebat:

De vreo 2 luni mereu cand transpir, intre sani si sub sani este un miros puternic de ceapa. Stiti cumva de la ce ar putea fi si cum se trateaza? Tin sa mentionez ca la subtrat nu am probleme! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se poate sa fie pe baza hormomala

| dullcat a răspuns:

Buna.Sigur nu se simte la fel si cand transpira zona subratului? Aparent, unii oameni sustin ca li s-a schimbat perceptia mirosului dupa vaccinul covid.Suna stupid, insa poate fi o posibilitate. Apoi, depinde si ce mananci. Dupa ce consumi usturoi sau ceapa, fii sigura ca transpiratia va mirosi diferit. Poate nu ar strica o vizita la medic, sa afli daca nu e vreo bacterie sau ceva uratel.

| sammie a răspuns:

Te-ai dus la medic?