| CicianIoanaDiana a întrebat:

Salutare. Mereu transpir și îmi miros hainele. Ce aș putea să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa te speli zilnic si sa folosesti deodorante, sa schimbi zilnic hainele.

| Stan24 a răspuns:

Transpiblock este un produs revolutionar care actioneaza impotriva transpiratiei excesive ce poate cauza disconfort. Datorita continutului pe baza de alcool, Transpiblock opreste producerea transpiratiei, care poate deveni o problema stanjenitoare. Roll-on-ul Transpiblock are un miros neutru si poate fi folosit atat de femei cat si de barbati.

Beneficii Transpiblock:
• Opreste producerea transpiratiei
• Asigura protectie de la 3 pana la 5 zile
• Are miros neutru, putand fi folosit atat de femei cat si de barbati