| cytrix a întrebat:

De vreo 2 zile mi-a aparut fix sub varful limbii un saculet foarte mic alb/transparent. Doare cand il ating, ce poate fi? cum il pot trata?
Tin sa precizez ca nu am probleme de igiena orala, ma spal pe dinti de cel putin doua ori pe zi si e prima data cand imi apare asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ganduri albe a răspuns:

Este o afta te poti duce la farmacie sa iti cumperi ceva. Intreaba farmacistul si sigur va stii ce sa-ti dea. Nu e rav deloc probabil i baut dupa cineva sau ceva de genul.