| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 4 zile mi-a iesit in palma o buba dar e pe dinauntru si de ieri a inceput sa coace dinauntru ce se poate intampla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Auu...presupun ca si doare. Pai nu i-ai aratat mamei tale sau tatalui tau? Eu zic ca ar trebui sa te duci la un medic sa vezi cu ai. Poate e un cos sub piele mai ales daca iti transpira mana repede straight face

| Just kidding a răspuns:

Asta nu am de unde sa stiu pentru ca nu am patit-o niciodata. Poate ca e un simplu cos, sau poate fi ceva mai complicat. Poate fi un neg thinking Eventual, ai putea merge la o farmacie din apropiere, si sa ceri o crema (nu cred ca poate fi asa scumpa) si sa ii arati farmecistei palma big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si poate aparea complicatii daca nu ma duc?