| nitromonkey88 a întrebat:

Deci, Acum luna si ceva am facut niste analize normale, si mi au iesit rezultate cam mari la ficat. Am facut a 2-a serie de analize, speciale pentru ficat, si a iesit Ac Anti-CMV igG Reactiv (152.000) Non reactiv :

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SilviaPunct a răspuns:

Mergi la medicul de familie cu rezultatul asta. Ce scrii tu aici e un rezultat negativ, cu siguranta mai ai si alte rezultate in analize, mai bine le vede medicul pe toate deodata.

| nitromonkey88 explică (pentru SilviaPunct):

Negativ, adica ok sau naspa?

| SilviaPunct a răspuns (pentru nitromonkey88):

Ti-am lasat mesaj privat si ti-am explicat pe scurt ce si cum.